Zubní pohotovost

Naše zubní ambulance NENÍ zubní pohotovostí!
 
Naši klienti při pravidelné péči hrazené zdravotní pojišťovnou (2x ročně) pokud ji správně využívají, NEMAJÍ problémy během půlročního cyklu.
Vyjímkou jsou pouze klienti právě v procesu ošetření, kteří mají samozřejmě po telefonické (mailové) domluvě možnost přijít kdykoli.
 
Bohužel se nám velmi často stávalo, že místo pravidelných preventivních prohlídek (hrazených z veřejného zdravotního pojištění) lidé začali upřednostňovat nárazovou pohotovostní péči, což není posláním naší ambulance, nebylo možné tyto klienty plnohodnotně ošetřit 
v minimálním čase, který pohotovost stanovuje.
 
(Pro tyto klienty slouží samostatná zubní POHOTOVOST, kterou lze kdykoli využít dle vlastních potřeb a časových možností. Výhodou je, že Praha má těchto pracovišť hned několik, oproti menším městům.)
 

Naši klienti jsou pro nás vždy na prvním místě (rozuměj chodí pravidelně minimálně 1x ročně) a jsme schopni jim po telefonické domluvě zajistit v případě bolesti co nejblizší možný termín (preferujeme sms komunikaci/ při ošetřování nemůžeme zvedat telefony)

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou tým zubní ambulance Hardent.

 

Nově od února 2020 pro Vás bude Pohotovost zabezpečovat MUDr. Harvišová:

středy 19-20h

pátky 13-15h

Pohotovostní výkony: extrakce, umrtvení zubu, vypsání žádanky na stomatochirurgi / vystavení receptu

Ulomený zub a vypadlá plomba nemohou být z časových důvodů ošetřovány v rámci pohotovosti, na přání bude pouze dočasně uzavřena kavita.