ZUBNÍ POHOTOVOST

Naše zubní ambulance NENÍ zubní pohotovostí!


Naši klienti při pravidelné péči hrazené zdravotní pojišťovnou (2x ročně) pokud ji správně využívají, NEMAJÍ problémy během půlročního cyklu. Výjimkou jsou pouze klienti právě v procesu ošetření, kteří mají samozřejmě po SMS (mailové) domluvě možnost přijít kdykoli.


Bohužel se nám velmi často stávalo, že místo pravidelných preventivních prohlídek (hrazených z veřejného zdravotního pojištění) lidé začali upřednostňovat nárazovou pohotovostní péči, což není posláním naší ambulance, nebylo možné tyto klienty plnohodnotně ošetřit v minimálním čase, který pohotovost stanovuje.


Pro tyto klienty slouží samostatná zubní POHOTOVOST, kterou lze kdykoli využít dle vlastních potřeb a časových možností. Výhodou je, že Praha má těchto pracovišť hned několik, oproti menším městům.

V PŘÍPADĚ BOLESTI prosím zašlete sms/mail na tel. 775045923, kde popište svými slovy broblém. Sestra s lékařem vyhodnotí situaci a bude Vás v co nejkratší možné době sama kontaktovat.

Preferujeme sms/ e-mail komunikaci/ při ošetřování klientů NELZE zvedat telefony.


Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou

Tým zubní ambulance Hardent


Pohotovostní výkony: extrakce, umrtvení zubu, vypsání žádanky na stomatochirurgii/ vystavení receptu

Ulomený zub a vypadlá plomba nemohou být z časových důvodů ošetřovány v rámci pohotovosti, na přání bude pouze dočasně uzavřena kavita, která zamezí dalšímu šíření kazu v důsledku usazování stravy, následně můžete vyhledat online nejblizší volný termín.